HİZMETLERİMİZ

Kış Bahçesi

Kış bahçeleri yaşam alanlarını genişletir ve bahçeyi bir bakıma evin içine getirir. Kış bahçelerimiz, enerji maliyetlerinin düşük ve yaşam konforunun yüksek olması için ideal ısı yalıtımı ve akılcı konstrüksiyonlar sunar.

İster bir terası, ister bir balkonu kapatmak söz konusu olsun, kış bahçelerimiz çevrelerine kusursuz biçimde uyum sağlar: bir, iki veya çok eğimli çatı, istenen yerde pencere veya kapı, entegre dönüş profilli ve çok camlı.

Yapı unsurları arasında yer alan kış bahçesi, gerek bahçeli evlerde gerekse de ticari kurumların dış cephelerinde tercih edilmektedir. Özellikle kafe tarzındaki kuruluşlar bu yönteme sıklıkla başvurmaktadır. Son dönemlerde adı sıklıkla duyulan kış bahçesinin faydaları şu şekildedir:

Rahat Ortam: Kış bahçesinin faydaları arasında rahatlık unsuru ilk planda yer almaktadır. Kışın soğuk hava ve yağıştan koruyan kış bahçesi, rüzgarlı havalarda da önemli bir yapıdır. Dışarının ortamından her mevsimde faydalanmak isteyenler için büyük bir konfor sunmaktadır.

Ergonomik Yapı: Günümüzde kış bahçesinin faydaları arasında ergonomik yapısı yer almaktadır. Yani, kötü hava şartlarında camla çevrilen ve çelik kullanılan bu yapılar koruma sağlarken, yaz döneminde katlanabilir cam kullanılması durumunda yine rahat bir oturma alanı sunmaktadır.

Daha Fazla Kullanım Alanı: Özellikle ticari kuruluşlar için daha fazla kullanım sunan kış bahçesi, müşterilerin rahat etmesini sağlamaktadır. Mevsim ne olursa olsun dış etkenlerden koruyan bu yapılar dış kısımlarda daha fazla oturma alanı oluşturmaktadır.

Uzun Ömür: Kış bahçesinin faydaları arasında uzun ömürlü olması yer almaktadır. Bu yapıyı bir kere yaptırmanız durumunda sınırsız kullanım süresinden faydalanabilirsiniz. Yapıya dış etkenlerden dolayı zarar gelmesi durumunda kısa sürede onarabilir ve ilk günkü verimle kullanabilirsiniz.

Kış bahçesi yaptırmayı düşünen kişiler yapılarına en uygun olan modeli tercih edebilir ve bu mükemmel mekanların tadını 4 MEVSIM çıkarabilirler.

Kış Bahçesi

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmak için