HİZMETLERİMİZ

Alüminyum Ofis Bölmeleri

Ofis Bölme Duvar sistemleri veya diğer adıyla Ofis Bölme Sistemleri, çalışma alanlarınızın tasarımına uygun olacak biçimde, hızlı ve ekonomik bir şekilde bölünmesini sağlayan modüler sistemlerdir.

Ofis bölme sistemleri personelin çalışma alanlarını belirlemek, ofis sistemleri iklimlendirme sistemlerinden verim almak için tercih edilen alüminyum cam ofis bölme sistemleri, estetik ve modern iş alanları hazırlamaya yardımcı olan en önemli elemanlardır.

Cam ofis bölme sistemlerinin tüm parçaları fabrikada hazırlanan bu paneller kısa sürede monte edilir, cam ofis sistemleri arzu edildiğinde sökülebilir ve cam ofis sistemleri başka yerlere yeniden monte edilebilir.

Cam ofis Bölme duvar sistemleri, ofis bölme çiftcam arası ofis camlı jaluzilili, ofis bölme panelli, ofis bölme kaplamalı ofis bölme kumlamalı ofis bölme renkli cam ve benzeri birçok farklı ofis modülde hazırlanabilmektedir. 

HAFİFTİR; çeşitli alaşımlarla demir ve çelik kadar sağlam ve dayanıklı hale getirilebilen alüminyum, bu metallerin üçte biri ağırlığındadır.

SINIRSIZDIR; son derece fonksiyonel bir malzeme oluşu sınırsız sayı ve şekilde üretilmesini sağlar.

ESNEKTİR; tasarım esnekliği sonsuzdur, dekoratiftir, kolay taşınabilir, her şekle girebilir, hayatın her alanında kullanılır. Tüm malzemelerle rekabet edebilecek güç ve sertlikte üretilebilir.

ÇEVRECİDİR; alüminyum üretimden tüketime çevrecidir; geri dönüşümlüdür, sağlıklıdır, doğaya ve ekonomiye katkı sağlar.

RENKLİDİR; alüminyum her zevke hitap eder ve istenilen her renge boyanabilir. Boya alüminyumun koruyucu direncini ve dayanıklılığını arttırır

Alüminyum Ofis Bölmeleri
Alüminyum Ofis Bölmeleri

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmak için